Dřevěné dveře

 

Dřevěné dveře České Budějovice, jihočeský kraj

Dřevěné dveře jsou základním prvkem, který perfektně vyhoví i velmi náročným zákazníkům. Pečlivé zpracování a klasický materiál přináší jakémukoliv prostoru nestárnoucí elegantní vzhled. Dřevo je zušlechtěné speciálními laky, vykazuje vysokou odolnost vůči mechanickému poškození, zachovává si tvarovou i barevnou stálost i v prostorech zatížených zvýšenou vzdušnou vlhkostí. Dveře mají dobré tepelné i zvukově izolační vlastnosti.

Dřevěné dveře nabízí pestrou škálu barev. V plné ploše můžete využít jemné světlé tóny přírodního dřeva, který rozjasní interiér, vybírat můžete i tmavé tóny, které dodávají styl a působí luxusně. V kombinaci se sklem nebo chromem můžete upravit dveře do přesné žádané podoby a v souladu s ostatním vybavením a nábytkem.

Styl i řešení dveří může dovolit efektně pracovat s velikostí interiéru. V malých místnostech můžete vybírat dveře s průhledy, které nestíní a působí vzdušně. Pro zachování soukromí i pro vyšší tlumení hluku jsou vhodné dveře s plnou plochou.

Nabízíme vám kompletní služby. Seznámíme vás s možnostmi a výhodami dřevěných dveří a doporučíme vám vhodný typ s ohledem na velikost interiérů i jejich využití. Dveře mohou být navíc impregnovány nátěry, které zvyšují odolnost nejen vůči dopadu UV záření, ale zejména vůči vlivu vlhkosti a vody. Dřevěné dveře můžete bez obav umístit i do koupelen a do kuchyní. Zachovají si dlouhodobě barevnou i tvarovou stálost. Dobře se udržují a pozvednou estetickou úroveň každého interiéru.

 
webdesign by LeWeSt.cz