Hliníkové dveře

 

Hliníkové dveře České Budějovice, jihočeský kraj

Hliníkové dveře jsou často žádanou volbou pro osazení vstupních portálů do rodinných i panelových domů, do administrativních budov nebo provozoven. Pro jejich volbu hovoří několik faktorů, využívají speciální konstrukci, která zajišťuje skvělé tepelně i zvukově izolační vlastnosti. Pevný rám zachovává maximální úroveň bezpečí, nepůsobí však nadměrnou zátěž pro zavěšení. Hliníkové dveře dovolují kombinaci s dalšími materiály, jejich vzhled nepůsobí rušivě, naopak dovoluje přizpůsobit barvu i řešení v souladu s okolím.

Speciálně vedené profily využívají moderní izolační materiály. Účinně brání tepelným únikům z interiéru i pronikání chladu zvenčí. Povrch dveří může kombinovat tvrzené sklo, plast, i další prvky, které dveře opticky odlehčí. Můžete volit variantu přesně k typu prostoru. Malé interiéry dveře nemusí zbytečně stínit, mohou nechat pronikat přirozené světlo. U míst, kde je žádoucí zachovat vysokou míru soukromí, je pak možné vybírat plnou plochu. Vzhled dveří tak můžete dokonale přizpůsobit žádanému stylu. Dveře nebudou působit rušivě, naopak jednotně vyhoví barevnou škálou i ozdobnými prvky. Vybírat můžete speciální kování, dekorativní kliky a podobně.

Variabilní je úprava dveří i konstrukčně. Dveře mohou využívat klasické jedno křídlo v široké řadě rozměrů, v hlavním vstupu do veřejných prostor mohou kombinovat i dvoukřídlé otevírání. Dveře je možné osadit bezpečnostními zámky i dalšími ochrannými systémy.

Nabízíme vám kompletní služby v dodávce i montáži hliníkových dveří. Ochotně vás seznámíme s výhodami těchto prvků a pomůžeme vybrat optimální variantu.

 
webdesign by LeWeSt.cz