Plastové dveře

 

Plastové dveře České Budějovice, jihočeský kraj

Plastové dveře jsou optimální variantou pro většinu interiérů. Kvalitní materiály vyhoví všem základním nárokům. Dveře vykazují dostatečnou pevnost a odolnost vůči mechanickému zatížení, vyrovnají se navíc s vlhkostí i přímým kontaktem s vodou. Povrch dveří je snadno omyvatelný, v dlouhodobém horizontu je barevně i tvarově stálý.

Plastové dveře je možné vybírat v pestré škále zhotovení. V nabídce jsou představeny dveře plné, které zachovávají plnou míru soukromí a zvyšují bezpečnost interiéru. Vybírat však můžete dveře i v kombinaci s prosklenými nebo prosvětlenými částmi. Dveře nestíní, interiéru přidávají světlo a působí vzdušně. Nabídka nechává vybrat i ze vzorníku barev, od tónů přírodního dřeva, přes klasickou bílou, jemné pastelové odstíny až po výrazné barvy.

V rámci technického řešení dveře můžete kombinovat se zámky, pro malé interiéry jsou dostupné i kvalitně zpracované dveře posuvné do pouzdra nebo zavěšené na garnýži.

Nabízíme vám kompletní služby v zaměření, dodávce i montáži plastových dveří. Seznámíme vás s možnostmi podle aktuálních katalogů výrobce a doporučíme vám vhodný typ dveří pro vchodové prostory, přechod mezi pokoji v soukromém bytě, dveřmi můžeme vybavit i kanceláře nebo provozovny. Plastové dveře dovolují snadnou údržbu a vynikají odolností, jsou vhodné i pro zdravotnická zařízení nebo veřejné prostory, kde je nutné zachovat vysokou hygienickou úroveň.

 
webdesign by LeWeSt.cz